✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
$99.99
Motorola Xt2515v 128 Gb Blue Smart Phone—
$99.99
The Story
Overview
Condition
| Color | BLUE |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| IMEI# | 357338311333010 |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Model Number | XT2515V |
| Serial# | ZL8323K65D |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Class | BASIC |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Description
Overview
Condition
| Color | BLUE |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| IMEI# | 357338311333010 |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Model Number | XT2515V |
| Serial# | ZL8323K65D |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Class | BASIC |
Condition
Excellent, pre-owned condition










