✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
$299.99
Msi Desktop-v9gq191 Intel Core I7 - 9th Generation 32 Gb 500 Gb Black Laptop—
$299.99
The Story
Overview
Condition
| Color | BLACK |
| Screen size (inches) | 14 |
| Serial# | K1904N0053670 |
| Model Number | DESKTOP-V9GQ191 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Processor Type | Intel Core i7 - 9th Generation |
| RAM Memory (GB) | 32 GB |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | MSI |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Description
Overview
Condition
| Color | BLACK |
| Screen size (inches) | 14 |
| Serial# | K1904N0053670 |
| Model Number | DESKTOP-V9GQ191 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Processor Type | Intel Core i7 - 9th Generation |
| RAM Memory (GB) | 32 GB |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | MSI |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |










