✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$299.99
Msi Thin 15 B13uc Intel Core I5 - 13th Generation 16 Gb 500 Gb Gray Laptop—
$299.99
The Story
Overview
Condition
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | GRAY |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Processor Type | Intel Core i5 - 13th Generation |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Model Number | THIN 15 B13UC |
| Webcam | Webcam |
| Serial# | K2403N0181708 |
| Manufacturer | MSI |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| SOLID STATE HARD DRIVE |
| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam |
Description
Overview
Condition
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | GRAY |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Processor Type | Intel Core i5 - 13th Generation |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Model Number | THIN 15 B13UC |
| Webcam | Webcam |
| Serial# | K2403N0181708 |
| Manufacturer | MSI |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| SOLID STATE HARD DRIVE |
| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam |












