
Original: $139.99
-65%$139.99
$49.00The Story
| Case | Case |
| Serial# | XKW10026916742 |
| BACKWARD COMPATIBILITY | BACKWARD COMPATIBILITY |
| Number of Controllers | 1 |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Manufacturer | NINTENDO |
| Color | BLUE |
| Model Number | SWITCH (32GB) |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Case |
| BACKWARD COMPATIBILITY |
Description
| Case | Case |
| Serial# | XKW10026916742 |
| BACKWARD COMPATIBILITY | BACKWARD COMPATIBILITY |
| Number of Controllers | 1 |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Manufacturer | NINTENDO |
| Color | BLUE |
| Model Number | SWITCH (32GB) |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Case |
| BACKWARD COMPATIBILITY |











