✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
$91.00
Original: $259.99
-65%Rog Strix G713q Amd Ryzen 9 128 Gb 24 Gb Gray Laptop—
$259.99
$91.00The Story
Overview
Condition
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 17 |
| Model Number | G713Q |
| Serial# | M8NRKD03082334H |
| Color | GRAY |
| RAM Memory (GB) | 128 GB |
| Manufacturer | ROG STRIX |
| Internal Storage Capacity | 24 GB |
| Processor Type | AMD RYZEN 9 |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Description
Overview
Condition
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 17 |
| Model Number | G713Q |
| Serial# | M8NRKD03082334H |
| Color | GRAY |
| RAM Memory (GB) | 128 GB |
| Manufacturer | ROG STRIX |
| Internal Storage Capacity | 24 GB |
| Processor Type | AMD RYZEN 9 |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |









