✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$15.75
Original: $44.99
-65%Samsung Chromebook Intel Celeron 4 Gb 32 Gb Gray Laptop—
$44.99
$15.75The Story
Overview
Condition
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Screen size (inches) | 10 |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Serial# | |
| Model Number | CHROMEBOOK |
| Color | GRAY |
| Processor Type | INTEL CELERON |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Description
Overview
Condition
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Screen size (inches) | 10 |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Serial# | |
| Model Number | CHROMEBOOK |
| Color | GRAY |
| Processor Type | INTEL CELERON |
Condition
Very Good, pre-owned condition












