✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$19.25
Original: $54.99
-65%Samsung Np545xla Qualcomm Snapdragon 8 Gb 128 Gb Gray Laptop—
$54.99
$19.25The Story
Overview
Condition
| Screen size (inches) | 12 |
| Model Number | NP545XLA |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Processor Type | QUALCOMM SNAPDRAGON |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | GRAY |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Serial# | 5BEP9FEW700017B |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Description
Overview
Condition
| Screen size (inches) | 12 |
| Model Number | NP545XLA |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Processor Type | QUALCOMM SNAPDRAGON |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | GRAY |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Serial# | 5BEP9FEW700017B |
Condition
Excellent, pre-owned condition












