✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$50.75
Original: $144.99
-65%Samsung Np545xla Qualcomm Snapdragon 8 Gb 256 Gb Gray Laptop—
$144.99
$50.75The Story
Overview
Condition
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Color | GRAY |
| Processor Type | QUALCOMM SNAPDRAGON |
| 10 Key | 10 Key |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Serial# | 58C09FON703061H |
| Screen size (inches) | 14 |
| Model Number | NP545XLA |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Webcam | Webcam |
| Charger | Charger |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Description
Overview
Condition
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Color | GRAY |
| Processor Type | QUALCOMM SNAPDRAGON |
| 10 Key | 10 Key |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Serial# | 58C09FON703061H |
| Screen size (inches) | 14 |
| Model Number | NP545XLA |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Webcam | Webcam |
| Charger | Charger |
Condition
Very Good, pre-owned condition








