✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$43.75
Original: $124.99
-65%Samsung Sm-a166u__galaxy A16 5g 128 Gb Blue Smart Phone—
$124.99
$43.75The Story
Overview
Condition
| Color | BLUE |
| Serial# | R5CY62JZL7K |
| Model Number | SM-A166U__GALAXY A16 5G |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Class | BASIC |
| Carrier | METRO PCS |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| IMEI# | 356115234820781 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Description
Overview
Condition
| Color | BLUE |
| Serial# | R5CY62JZL7K |
| Model Number | SM-A166U__GALAXY A16 5G |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Class | BASIC |
| Carrier | METRO PCS |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| IMEI# | 356115234820781 |
Condition
Very Good, pre-owned condition




