Original: $79.99
-65%$79.99
$28.00The Story
| Color | BLUE |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | SM-S166V |
| Class | MEDIUM |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Serial# | RZGYB28YCYD |
| IMEI# | 356256221020405 |
| Carrier | VERIZON |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Description
| Color | BLUE |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | SM-S166V |
| Class | MEDIUM |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Serial# | RZGYB28YCYD |
| IMEI# | 356256221020405 |
| Carrier | VERIZON |
Condition
Very Good, pre-owned condition










