✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
$79.99
Samsung Sm-s176v 128 Gb Black Smart Phone—
$79.99
The Story
Overview
Condition
| Model Number | SM-S176V |
| Serial# | R5GL15FR65L |
| IMEI# | 358142953011903 |
| Class | BASIC |
| Color | BLACK |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Description
Overview
Condition
| Model Number | SM-S176V |
| Serial# | R5GL15FR65L |
| IMEI# | 358142953011903 |
| Class | BASIC |
| Color | BLACK |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
Condition
Excellent, pre-owned condition









