✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$59.50
Original: $169.99
-65%Samsung Sm-s911u__galaxy S23 128 Gb Black Smart Phone—
$169.99
$59.50The Story
Overview
Condition
| Color | BLACK |
| Class | MEDIUM |
| Carrier | SPECTRUM |
| Serial# | RFCW218K15W |
| IMEI# | 355552510959514 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Model Number | SM-S911U__GALAXY S23 |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
Description
Overview
Condition
| Color | BLACK |
| Class | MEDIUM |
| Carrier | SPECTRUM |
| Serial# | RFCW218K15W |
| IMEI# | 355552510959514 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Model Number | SM-S911U__GALAXY S23 |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |











