✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$24.50
Original: $69.99
-65%Samsung Xe345xda Intel Celeron 4 Gb 32 Gb Gray Laptop—
$69.99
$24.50The Story
Overview
Condition
| Is This a Chromebook? | YES |
| Screen size (inches) | 14 |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Charger | Charger |
| Model Number | XE345XDA |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Serial# | 59LP9FBTC00072A |
| Color | GRAY |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Description
Overview
Condition
| Is This a Chromebook? | YES |
| Screen size (inches) | 14 |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Charger | Charger |
| Model Number | XE345XDA |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Serial# | 59LP9FBTC00072A |
| Color | GRAY |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |









