✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$139.99
Toshiba C55t-c5328 Intel Celeron 16 Gb 500 Gb Black Laptop—
$139.99
The Story
Overview
Condition
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Serial# | ZF098752C |
| Manufacturer | TOSHIBA |
| Model Number | C55T-C5328 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Screen size (inches) | 15 |
| Charger | Charger |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Description
Overview
Condition
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Serial# | ZF098752C |
| Manufacturer | TOSHIBA |
| Model Number | C55T-C5328 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Screen size (inches) | 15 |
| Charger | Charger |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |












