✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$70.00
Original: $199.99
-65%Toshiba Satellite C675 Intel - Pentium B960 4 Gb 500 Gb Black Laptop—
$199.99
$70.00The Story
Overview
Condition
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| 10 Key | 10 Key |
| Charger | Charger |
| Serial# | ZB133541R |
| Manufacturer | TOSHIBA |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Model Number | SATELLITE C675 |
| Processor Type | INTEL - PENTIUM B960 |
| Color | BLACK |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| 10 Key |
Description
Overview
Condition
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| 10 Key | 10 Key |
| Charger | Charger |
| Serial# | ZB133541R |
| Manufacturer | TOSHIBA |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Model Number | SATELLITE C675 |
| Processor Type | INTEL - PENTIUM B960 |
| Color | BLACK |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| 10 Key |










