✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$177.99
Victus Mt7921 Intel Core I5 - 12th Generation 24 Gb 500 Gb Black Laptop—
$177.99
The Story
Overview
Condition
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | BLACK |
| Manufacturer | VICTUS |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 24 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Model Number | MT7921 |
| Webcam | Webcam |
| Serial# | 5CD22886YX |
| Processor Type | Intel Core i5 - 12th Generation |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| Webcam |
Description
Overview
Condition
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | BLACK |
| Manufacturer | VICTUS |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 24 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Model Number | MT7921 |
| Webcam | Webcam |
| Serial# | 5CD22886YX |
| Processor Type | Intel Core i5 - 12th Generation |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| Webcam |












