✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$159.25
Original: $454.99
-65%Victus Mt921 Intel Core I5 - 12th Generation 8 Gb 500 Gb Gray Laptop—
$454.99
$159.25The Story
Overview
Condition
| Processor Type | Intel Core i5 - 12th Generation |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Manufacturer | VICTUS |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | GRAY |
| Model Number | MT921 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| Serial# | 5CD3357FGO9 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Description
Overview
Condition
| Processor Type | Intel Core i5 - 12th Generation |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Manufacturer | VICTUS |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | GRAY |
| Model Number | MT921 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| Serial# | 5CD3357FGO9 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |











