✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$140.00
Original: $399.99
-65%Victus S10 Intel Core I5 - 5th Generation 8 Gb 500 Gb Black Laptop—
$399.99
$140.00The Story
Overview
Condition
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | VICTUS |
| 10 Key | 10 Key |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 15 |
| Model Number | S10 |
| Processor Type | Intel Core i5 - 5th Generation |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Serial# | 1H85268JOK |
| Color | BLACK |
| Webcam | Webcam |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / BAG |
| Charger |
| 10 Key |
| Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY |
Description
Overview
Condition
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | VICTUS |
| 10 Key | 10 Key |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 15 |
| Model Number | S10 |
| Processor Type | Intel Core i5 - 5th Generation |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Serial# | 1H85268JOK |
| Color | BLACK |
| Webcam | Webcam |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / BAG |
| Charger |
| 10 Key |
| Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY |










