✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
$274.99
Apple A1932 Intel Core I5 - 8th Generation 8 Gb 128 Gb Pink Laptop—
$274.99
The Story
Overview
Condition
| Manufacturer | APPLE |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Model Number | A1932 |
| Screen size (inches) | 13 |
| Serial# | FVFZMGCYLYWL |
| Webcam | Webcam |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Processor Type | Intel Core i5 - 8th Generation |
| Color | PINK |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Description
Overview
Condition
| Manufacturer | APPLE |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Model Number | A1932 |
| Screen size (inches) | 13 |
| Serial# | FVFZMGCYLYWL |
| Webcam | Webcam |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Processor Type | Intel Core i5 - 8th Generation |
| Color | PINK |
Condition
Excellent, pre-owned condition








