✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$157.50
Original: $449.99
-65%Apple A2159 Intel Core I5 - 10th Generation 8 Gb 256 Gb Gray Laptop—
$449.99
$157.50The Story
Overview
Condition
| Serial# | 0019089 |
| Color | GRAY |
| Model Number | A2159 |
| Manufacturer | APPLE |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Processor Type | Intel Core i5 - 10th Generation |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Description
Overview
Condition
| Serial# | 0019089 |
| Color | GRAY |
| Model Number | A2159 |
| Manufacturer | APPLE |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Processor Type | Intel Core i5 - 10th Generation |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |







