The Story
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Color | PINK |
| Manufacturer | APPLE |
| Serial# | C02LF252Q6LC |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 13 |
| Model Number | A2337 |
| Processor Type | APPLE M1 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Description
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Color | PINK |
| Manufacturer | APPLE |
| Serial# | C02LF252Q6LC |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 13 |
| Model Number | A2337 |
| Processor Type | APPLE M1 |
Condition
Very Good, pre-owned condition













