The Story
| Processor Type | APPLE M2 |
| Model Number | A3241 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Color | BLUE |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Manufacturer | APPLE |
| Serial# | J7VQ5Y73XP |
| Screen size (inches) | 15 |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Description
| Processor Type | APPLE M2 |
| Model Number | A3241 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Color | BLUE |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Manufacturer | APPLE |
| Serial# | J7VQ5Y73XP |
| Screen size (inches) | 15 |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition












