
Original: $46.99
-65%$46.99
$16.45The Story
| Screen size (inches) | 10 |
| Model Number | P101G |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Charger | Charger |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Color | GRAY |
| Serial# | DR8V4Y2 |
| Manufacturer | DELL |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Is This a Chromebook? | YES |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Description
| Screen size (inches) | 10 |
| Model Number | P101G |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Charger | Charger |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Color | GRAY |
| Serial# | DR8V4Y2 |
| Manufacturer | DELL |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Is This a Chromebook? | YES |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |











