
The Story
| Processor Type | Intel Core i3 - 2nd Generation |
| Color | BLACK |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | DELL |
| Model Number | U18V990 |
| Screen size (inches) | 18 |
| Serial# | 003258059473473AAOEM |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 900 GB |
| Charger | Charger |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Description
| Processor Type | Intel Core i3 - 2nd Generation |
| Color | BLACK |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | DELL |
| Model Number | U18V990 |
| Screen size (inches) | 18 |
| Serial# | 003258059473473AAOEM |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 900 GB |
| Charger | Charger |
Condition
Very Good, pre-owned condition











