
Original: $59.99
-65%$59.99
$21.00The Story
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | P26T |
| Serial# | D1QV573 |
| Screen size (inches) | 12 |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Color | BLACK |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | DELL |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Description
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | P26T |
| Serial# | D1QV573 |
| Screen size (inches) | 12 |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Color | BLACK |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | DELL |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition












