
Original: $93.99
-65%$93.99
$32.90The Story
| Serial# | 24J35WV52839 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Model Number | PC16250 |
| Processor Type | Intel Core i3 - 3rd Generation |
| Color | BLACK |
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 16 |
| Manufacturer | DELL |
| Webcam | Webcam |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Charger |
| Webcam |
Description
| Serial# | 24J35WV52839 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Model Number | PC16250 |
| Processor Type | Intel Core i3 - 3rd Generation |
| Color | BLACK |
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 16 |
| Manufacturer | DELL |
| Webcam | Webcam |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Charger |
| Webcam |












