✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
$15.75
Original: $44.99
-65%Hp 15-ba009dx Amd A6 4 Gb 500 Gb Black Laptop—
$44.99
$15.75The Story
Overview
Condition
| Serial# | CND71122QB |
| Charger | Charger |
| Processor Type | AMD A6 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Manufacturer | HP |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| 10 Key | 10 Key |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Model Number | 15-BA009DX |
| Webcam | Webcam |
| Screen size (inches) | 15 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
| 10 KEY |
| CHARGER |
Description
Overview
Condition
| Serial# | CND71122QB |
| Charger | Charger |
| Processor Type | AMD A6 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Manufacturer | HP |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| 10 Key | 10 Key |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Model Number | 15-BA009DX |
| Webcam | Webcam |
| Screen size (inches) | 15 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
| 10 KEY |
| CHARGER |










