✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$79.99
Hp 15-dw0083wm Intel Pentium 4 Gb 128 Gb Red Laptop—
$79.99
The Story
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Color | RED |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Screen size (inches) | 15 |
| Model Number | 15-DW0083WM |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | CND2441PY6 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Description
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Color | RED |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Screen size (inches) | 15 |
| Model Number | 15-DW0083WM |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | CND2441PY6 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |











