
Original: $209.99
-65%$209.99
$73.50The Story
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Processor Type | AMD RYZEN 7 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | GRAY |
| Serial# | PF509281PF9XB4616278 |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Webcam | Webcam |
| Screen size (inches) | 15 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Manufacturer | LENOVO |
| Model Number | 15ALC7 |
| Charger | Charger |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Charger |
| TOUCHSCREEN |
| Webcam |
Description
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Processor Type | AMD RYZEN 7 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | GRAY |
| Serial# | PF509281PF9XB4616278 |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Webcam | Webcam |
| Screen size (inches) | 15 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Manufacturer | LENOVO |
| Model Number | 15ALC7 |
| Charger | Charger |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Charger |
| TOUCHSCREEN |
| Webcam |












