✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$17.50
Original: $50.00
-65%Lenovo Ideapad3 Intel Pentium 4 Gb 32 Gb Silver Laptop—
$50.00
$17.50The Story
Overview
Condition
| Charger | Charger |
| Color | SILVER |
| Serial# | YX0GHG9Z |
| 10 Key | 10 Key |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Manufacturer | LENOVO |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | IDEAPAD3 |
| Screen size (inches) | 13 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |
| 10 Key |
Description
Overview
Condition
| Charger | Charger |
| Color | SILVER |
| Serial# | YX0GHG9Z |
| 10 Key | 10 Key |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Manufacturer | LENOVO |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | IDEAPAD3 |
| Screen size (inches) | 13 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |
| 10 Key |







