✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
$38.50
Original: $109.99
-65%T-mobile Revvl Tab 2 Black Tablet—
$109.99
$38.50The Story
Overview
Condition
| Color | BLACK |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity (GB) | 64 GB |
| Model Number | REVVL TAB 2 |
| Serial# | 9185W |
| Manufacturer | T-MOBILE |
| Class | MEDIUM |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / SLEEVE |
| Charger |
Description
Overview
Condition
| Color | BLACK |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity (GB) | 64 GB |
| Model Number | REVVL TAB 2 |
| Serial# | 9185W |
| Manufacturer | T-MOBILE |
| Class | MEDIUM |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / SLEEVE |
| Charger |








