
The Story
| Screen size (inches) | 14 |
| Manufacturer | LENOVO |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Serial# | PW0G9SR5 |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | PWN0B521202D |
| Color | GRAY |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Description
| Screen size (inches) | 14 |
| Manufacturer | LENOVO |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Serial# | PW0G9SR5 |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | PWN0B521202D |
| Color | GRAY |
Condition
Excellent, pre-owned condition












