
The Story
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Webcam | Webcam |
| Color | SILVER |
| Manufacturer | MICROSOFT |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 13 |
| Serial# | OF007WZ220901J |
| Processor Type | Intel Core i5 - 11th Generation |
| Model Number | 1983 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| TOUCHSCREEN |
| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |
Description
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Webcam | Webcam |
| Color | SILVER |
| Manufacturer | MICROSOFT |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 13 |
| Serial# | OF007WZ220901J |
| Processor Type | Intel Core i5 - 11th Generation |
| Model Number | 1983 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| TOUCHSCREEN |
| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |












