The Story
| Model Number | MOTO G 64GB |
| Serial# | ZA223CP62W |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Carrier | VERIZON |
| IMEI# | 351211108964337 |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Class | BASIC |
| Color | BLUE |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Description
| Model Number | MOTO G 64GB |
| Serial# | ZA223CP62W |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Carrier | VERIZON |
| IMEI# | 351211108964337 |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Class | BASIC |
| Color | BLUE |
Condition
Excellent, pre-owned condition













