✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$185.99
Samsung Np930x5j Intel Core I3 - 7th Generation 8 Gb 256 Gb Blue Laptop—
$185.99
The Story
Overview
Condition
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 15 |
| Processor Type | Intel Core i3 - 7th Generation |
| Model Number | NP930X5J |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Color | BLUE |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Serial# | JKQ691JF900099M |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Description
Overview
Condition
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 15 |
| Processor Type | Intel Core i3 - 7th Generation |
| Model Number | NP930X5J |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Color | BLUE |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Serial# | JKQ691JF900099M |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |











