
Original: $136.99
-65%$136.99
$47.95The Story
| Model Number | SM-A166U__GALAXY A16 5G |
| Serial# | R5CY12LW86A |
| Class | MEDIUM |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| IMEI# | 352513126868450 |
| Carrier | METRO PCS |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Description
| Model Number | SM-A166U__GALAXY A16 5G |
| Serial# | R5CY12LW86A |
| Class | MEDIUM |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| IMEI# | 352513126868450 |
| Carrier | METRO PCS |
Condition
Excellent, pre-owned condition












