✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$42.00
Original: $119.99
-65%Sgin M15pro Intel Celeron 64 Gb 128 Gb Black Laptop—
$119.99
$42.00The Story
Overview
Condition
| Webcam | Webcam |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| 10 Key | 10 Key |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | SGIN |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | M15PRO |
| Serial# | 003259240551583AAOEM |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | BLACK |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 64 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
| 10 KEY |
Description
Overview
Condition
| Webcam | Webcam |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| 10 Key | 10 Key |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | SGIN |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | M15PRO |
| Serial# | 003259240551583AAOEM |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | BLACK |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 64 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
| 10 KEY |










