
Original: $179.99
-65%$179.99
$63.00The Story
| Manufacturer | APPLE |
| Screen size (inches) | 17 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i7 - 5th Generation |
| Serial# | C02HC0Y4DV10 |
| Color | SILVER |
| Charger | Charger |
| Model Number | A1297 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Description
| Manufacturer | APPLE |
| Screen size (inches) | 17 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i7 - 5th Generation |
| Serial# | C02HC0Y4DV10 |
| Color | SILVER |
| Charger | Charger |
| Model Number | A1297 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |








