
Original: $210.00
-65%$210.00
$73.50The Story
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Model Number | A1398 |
| Manufacturer | APPLE |
| Screen size (inches) | 15 |
| Processor Type | Intel Core i7 - 4th Generation |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Serial# | C02TF141G8WL |
| Color | SILVER |
| Charger | Charger |
| Webcam | Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam |
Description
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Model Number | A1398 |
| Manufacturer | APPLE |
| Screen size (inches) | 15 |
| Processor Type | Intel Core i7 - 4th Generation |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Serial# | C02TF141G8WL |
| Color | SILVER |
| Charger | Charger |
| Webcam | Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam |








