
Original: $99.99
-65%$99.99
$35.00The Story
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Color | SILVER |
| Processor Type | Intel Core i5 - 3rd Generation |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | A1466 |
| Manufacturer | APPLE |
| Screen size (inches) | 13 |
| Serial# | C02WJQ3MJ1WK |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Description
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Color | SILVER |
| Processor Type | Intel Core i5 - 3rd Generation |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | A1466 |
| Manufacturer | APPLE |
| Screen size (inches) | 13 |
| Serial# | C02WJQ3MJ1WK |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition








