✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$604.99
Apple A1707 Intel Core I7 - 10th Generation 16 Gb 500 Gb Gray Laptop—
$604.99
The Story
Overview
Condition
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Screen size (inches) | 16 |
| Processor Type | Intel Core i7 - 10th Generation |
| Manufacturer | APPLE |
| Color | GRAY |
| Model Number | A1707 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Serial# | C02X400DHTDD |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Description
Overview
Condition
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Screen size (inches) | 16 |
| Processor Type | Intel Core i7 - 10th Generation |
| Manufacturer | APPLE |
| Color | GRAY |
| Model Number | A1707 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Serial# | C02X400DHTDD |
Condition
Excellent, pre-owned condition








