
Original: $219.99
-65%$219.99
$77.00The Story
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam | Webcam |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | APPLE |
| Serial# | C02VW7HHHV22 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i5 - 7th Generation |
| Model Number | A1708 |
| Color | SILVER |
| Screen size (inches) | 14 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
Description
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam | Webcam |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | APPLE |
| Serial# | C02VW7HHHV22 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i5 - 7th Generation |
| Model Number | A1708 |
| Color | SILVER |
| Screen size (inches) | 14 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |








