
Original: $769.99
-65%$769.99
$269.50The Story
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Color | PINK |
| Model Number | A1932 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Manufacturer | APPLE |
| Processor Type | Intel Core i5 - 9th Generation |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Serial# | C02ZT2ASLYWM |
| Webcam | Webcam |
| Screen size (inches) | 13 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / BAG |
| WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam |
Description
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Color | PINK |
| Model Number | A1932 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Manufacturer | APPLE |
| Processor Type | Intel Core i5 - 9th Generation |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Serial# | C02ZT2ASLYWM |
| Webcam | Webcam |
| Screen size (inches) | 13 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / BAG |
| WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam |








