✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$349.99
Apple A1990 Intel Core I9 - 10th Generation 32 Gb 500 Gb Silver Laptop—
$349.99
The Story
Overview
Condition
| Color | SILVER |
| Serial# | C02Z818ALVDV |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 15 |
| Model Number | A1990 |
| RAM Memory (GB) | 32 GB |
| Manufacturer | APPLE |
| Processor Type | Intel Core i9 - 10th Generation |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Description
Overview
Condition
| Color | SILVER |
| Serial# | C02Z818ALVDV |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 15 |
| Model Number | A1990 |
| RAM Memory (GB) | 32 GB |
| Manufacturer | APPLE |
| Processor Type | Intel Core i9 - 10th Generation |
Condition
Excellent, pre-owned condition








