
Original: $199.99
-65%$199.99
$70.00The Story
| Color | GRAY |
| Manufacturer | APPLE |
| Processor Type | Intel Core i3 - 12th Generation |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | A2179 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Screen size (inches) | 13 |
| Serial# | FVFD7JGDMNHQ |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Description
| Color | GRAY |
| Manufacturer | APPLE |
| Processor Type | Intel Core i3 - 12th Generation |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | A2179 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Screen size (inches) | 13 |
| Serial# | FVFD7JGDMNHQ |
Condition
Very Good, pre-owned condition








