
Original: $224.99
-65%$224.99
$78.75The Story
| Model Number | A2179 |
| Manufacturer | APPLE |
| Color | SILVER |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Processor Type | Intel Core i7 - 3rd Generation |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | C02CM0UDQ6NN |
| Screen size (inches) | 13 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Description
| Model Number | A2179 |
| Manufacturer | APPLE |
| Color | SILVER |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Processor Type | Intel Core i7 - 3rd Generation |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | C02CM0UDQ6NN |
| Screen size (inches) | 13 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |








