
Original: $369.99
-65%$369.99
$129.50The Story
| Webcam | Webcam |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Serial# | FVFDL0LQM6KK |
| Manufacturer | APPLE |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Model Number | A2179 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 14 |
| Processor Type | Intel Core i7 - 3rd Generation |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Color | GRAY |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
Description
| Webcam | Webcam |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Serial# | FVFDL0LQM6KK |
| Manufacturer | APPLE |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Model Number | A2179 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 14 |
| Processor Type | Intel Core i7 - 3rd Generation |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Color | GRAY |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |








