
Original: $219.99
-65%$219.99
$77.00The Story
| Model Number | A2337 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 13 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | SILVER |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Manufacturer | APPLE |
| Webcam | Webcam |
| Serial# | HRTJX9AH1WFV |
| Processor Type | APPLE M1 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Charger |
| Webcam |
Description
| Model Number | A2337 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 13 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | SILVER |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Manufacturer | APPLE |
| Webcam | Webcam |
| Serial# | HRTJX9AH1WFV |
| Processor Type | APPLE M1 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Charger |
| Webcam |








