Original: $414.99
-65%$414.99
$145.25The Story
| Manufacturer | APPLE |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 10 |
| Model Number | A2337 |
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| Processor Type | APPLE M1 |
| Serial# | C02JN4APQ67L |
| Color | GRAY |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Description
| Manufacturer | APPLE |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 10 |
| Model Number | A2337 |
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| Processor Type | APPLE M1 |
| Serial# | C02JN4APQ67L |
| Color | GRAY |
Condition
Very Good, pre-owned condition









