Original: $414.99
-65%$414.99
$145.25The Story
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Serial# | FVFFLN8AQ6LA |
| Processor Type | APPLE M1 |
| 10 Key | 10 Key |
| Internal Storage Capacity | 24 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Model Number | A2337 |
| Charger | Charger |
| Color | SILVER |
| Webcam | Webcam |
| Manufacturer | APPLE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Charger |
| Webcam |
| 10 Key |
Description
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Serial# | FVFFLN8AQ6LA |
| Processor Type | APPLE M1 |
| 10 Key | 10 Key |
| Internal Storage Capacity | 24 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Model Number | A2337 |
| Charger | Charger |
| Color | SILVER |
| Webcam | Webcam |
| Manufacturer | APPLE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Charger |
| Webcam |
| 10 Key |









